Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şefik Tarlan
ŞEFİK TARLAN (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEFİK TARLAN (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞEFİK TARLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞEFİK TARLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEFİK TARLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEFİK TARLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEFİK TARLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEFİK TARLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEFİK TARLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞEFİK,  TARLAN,   DenizliŞEFİK TARLAN Muayene ÜcretiŞEFİK TARLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEFİK TARLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEFİK TARLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEFİK TARLAN Hakkında BilgiYorumlarŞEFİK TARLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEFİK TARLAN HakkındaŞEFİK TARLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEFİK TARLAN ÖzgeçmişiŞEFİK TARLAN RandevuŞEFİK TARLAN MuayenehaneŞEFİK TARLAN Muayene ÜcretiŞEFİK TARLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEFİK TARLAN BulGetirŞEFİK TARLAN NeredeCep NoŞEFİK TARLAN UzmanıŞEFİK TARLAN Özel MuayeneŞEFİK TARLAN NumarasıŞEFİK TARLAN Nerede ÇalışıyorŞEFİK TARLAN GörevliUzmanlıkAileŞEFİK TARLAN ŞikayetŞEFİK TARLAN ÖneriŞEFİK TARLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEFİK TARLAN KimdirSekreterHemşireŞEFİK TARLAN Yeni BilgileriŞEFİK TARLAN Hakkında BilgiCerrahHekimŞEFİK TARLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEFİK TARLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEFİK TARLAN Doğum TarihiİrtibatŞEFİK TARLAN Tedavi OlanlarSağlıkŞEFİK TARLAN ÖzgeçmişŞEFİK TARLAN BiyografiCerrahisiŞEFİK TARLAN DoktordurŞEFİK TARLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEFİK TARLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEFİK TARLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,824 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır