Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Güner Daloğlu
GÜNER DALOĞLU (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜNER DALOĞLU (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜNER DALOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜNER DALOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜNER DALOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜNER DALOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜNER DALOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜNER DALOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜNER DALOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜNER,  DALOĞLU,   DenizliGÜNER DALOĞLU Muayene ÜcretiGÜNER DALOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜNER DALOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜNER DALOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜNER DALOĞLU Hakkında BilgiYorumlarGÜNER DALOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜNER DALOĞLU HakkındaGÜNER DALOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜNER DALOĞLU ÖzgeçmişiGÜNER DALOĞLU RandevuGÜNER DALOĞLU MuayenehaneGÜNER DALOĞLU Muayene ÜcretiGÜNER DALOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜNER DALOĞLU BulGetirGÜNER DALOĞLU NeredeCep NoGÜNER DALOĞLU UzmanıGÜNER DALOĞLU Özel MuayeneGÜNER DALOĞLU NumarasıGÜNER DALOĞLU Nerede ÇalışıyorGÜNER DALOĞLU GörevliUzmanlıkAileGÜNER DALOĞLU ŞikayetGÜNER DALOĞLU ÖneriGÜNER DALOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜNER DALOĞLU KimdirSekreterHemşireGÜNER DALOĞLU Yeni BilgileriGÜNER DALOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimGÜNER DALOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜNER DALOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜNER DALOĞLU Doğum TarihiİrtibatGÜNER DALOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkGÜNER DALOĞLU ÖzgeçmişGÜNER DALOĞLU BiyografiCerrahisiGÜNER DALOĞLU DoktordurGÜNER DALOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜNER DALOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜNER DALOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,018 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır