Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ferit Özen
FERİT ÖZEN (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERİT ÖZEN (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FERİT ÖZEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FERİT ÖZEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERİT ÖZEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERİT ÖZEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERİT ÖZEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERİT ÖZEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERİT ÖZEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FERİT,  ÖZEN,   DenizliFERİT ÖZEN Muayene ÜcretiFERİT ÖZEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERİT ÖZEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERİT ÖZEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERİT ÖZEN Hakkında BilgiYorumlarFERİT ÖZEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERİT ÖZEN HakkındaFERİT ÖZEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERİT ÖZEN ÖzgeçmişiFERİT ÖZEN RandevuFERİT ÖZEN MuayenehaneFERİT ÖZEN Muayene ÜcretiFERİT ÖZEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERİT ÖZEN BulGetirFERİT ÖZEN NeredeCep NoFERİT ÖZEN UzmanıFERİT ÖZEN Özel MuayeneFERİT ÖZEN NumarasıFERİT ÖZEN Nerede ÇalışıyorFERİT ÖZEN GörevliUzmanlıkAileFERİT ÖZEN ŞikayetFERİT ÖZEN ÖneriFERİT ÖZEN EleştiriHastalıklarıYorumlarFERİT ÖZEN KimdirSekreterHemşireFERİT ÖZEN Yeni BilgileriFERİT ÖZEN Hakkında BilgiCerrahHekimFERİT ÖZEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERİT ÖZEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERİT ÖZEN Doğum TarihiİrtibatFERİT ÖZEN Tedavi OlanlarSağlıkFERİT ÖZEN ÖzgeçmişFERİT ÖZEN BiyografiCerrahisiFERİT ÖZEN DoktordurFERİT ÖZEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERİT ÖZEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERİT ÖZEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,294 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır