Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Erhan Uğurlu
ERHAN UĞURLU (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERHAN UĞURLU (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ERHAN UĞURLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ERHAN UĞURLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERHAN UĞURLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERHAN UĞURLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERHAN UĞURLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERHAN UĞURLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERHAN UĞURLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ERHAN,  UĞURLU,   DenizliERHAN UĞURLU Muayene ÜcretiERHAN UĞURLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERHAN UĞURLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERHAN UĞURLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERHAN UĞURLU Hakkında BilgiYorumlarERHAN UĞURLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERHAN UĞURLU HakkındaERHAN UĞURLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERHAN UĞURLU ÖzgeçmişiERHAN UĞURLU RandevuERHAN UĞURLU MuayenehaneERHAN UĞURLU Muayene ÜcretiERHAN UĞURLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERHAN UĞURLU BulGetirERHAN UĞURLU NeredeCep NoERHAN UĞURLU UzmanıERHAN UĞURLU Özel MuayeneERHAN UĞURLU NumarasıERHAN UĞURLU Nerede ÇalışıyorERHAN UĞURLU GörevliUzmanlıkAileERHAN UĞURLU ŞikayetERHAN UĞURLU ÖneriERHAN UĞURLU EleştiriHastalıklarıYorumlarERHAN UĞURLU KimdirSekreterHemşireERHAN UĞURLU Yeni BilgileriERHAN UĞURLU Hakkında BilgiCerrahHekimERHAN UĞURLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERHAN UĞURLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERHAN UĞURLU Doğum TarihiİrtibatERHAN UĞURLU Tedavi OlanlarSağlıkERHAN UĞURLU ÖzgeçmişERHAN UĞURLU BiyografiCerrahisiERHAN UĞURLU DoktordurERHAN UĞURLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERHAN UĞURLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERHAN UĞURLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,803 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır