Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ayşe İşeri Uzundağ
AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYŞE,  İŞERİ,  UZUNDAĞ,   DenizliAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Muayene ÜcretiAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Hakkında BilgiYorumlarAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ HakkındaAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ÖzgeçmişiAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ RandevuAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ MuayenehaneAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Muayene ÜcretiAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ BulGetirAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ NeredeCep NoAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ UzmanıAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Özel MuayeneAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ NumarasıAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Nerede ÇalışıyorAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ GörevliUzmanlıkAileAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ŞikayetAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ÖneriAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ KimdirSekreterHemşireAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Yeni BilgileriAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Doğum TarihiİrtibatAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ ÖzgeçmişAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ BiyografiCerrahisiAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ DoktordurAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE İŞERİ UZUNDAĞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,039 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır