Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Baturalp Abdüşoğlu
AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHMET,  BATURALP,  ABDÜŞOĞLU,   DenizliAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Muayene ÜcretiAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Hakkında BilgiYorumlarAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU HakkındaAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ÖzgeçmişiAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU RandevuAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU MuayenehaneAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Muayene ÜcretiAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU BulGetirAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU NeredeCep NoAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU UzmanıAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Özel MuayeneAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU NumarasıAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Nerede ÇalışıyorAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU GörevliUzmanlıkAileAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ŞikayetAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ÖneriAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU KimdirSekreterHemşireAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Yeni BilgileriAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Doğum TarihiİrtibatAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU ÖzgeçmişAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU BiyografiCerrahisiAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU DoktordurAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET BATURALP ABDÜŞOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,985 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır