Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Sibel Özkurt
SİBEL ÖZKURT (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL ÖZKURT (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SİBEL ÖZKURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SİBEL ÖZKURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL ÖZKURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL ÖZKURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL ÖZKURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL ÖZKURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL ÖZKURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SİBEL,  ÖZKURT,   DenizliSİBEL ÖZKURT Muayene ÜcretiSİBEL ÖZKURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL ÖZKURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL ÖZKURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL ÖZKURT Hakkında BilgiYorumlarSİBEL ÖZKURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL ÖZKURT HakkındaSİBEL ÖZKURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL ÖZKURT ÖzgeçmişiSİBEL ÖZKURT RandevuSİBEL ÖZKURT MuayenehaneSİBEL ÖZKURT Muayene ÜcretiSİBEL ÖZKURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL ÖZKURT BulGetirSİBEL ÖZKURT NeredeCep NoSİBEL ÖZKURT UzmanıSİBEL ÖZKURT Özel MuayeneSİBEL ÖZKURT NumarasıSİBEL ÖZKURT Nerede ÇalışıyorSİBEL ÖZKURT GörevliUzmanlıkAileSİBEL ÖZKURT ŞikayetSİBEL ÖZKURT ÖneriSİBEL ÖZKURT EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL ÖZKURT KimdirSekreterHemşireSİBEL ÖZKURT Yeni BilgileriSİBEL ÖZKURT Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL ÖZKURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL ÖZKURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL ÖZKURT Doğum TarihiİrtibatSİBEL ÖZKURT Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL ÖZKURT ÖzgeçmişSİBEL ÖZKURT BiyografiCerrahisiSİBEL ÖZKURT DoktordurSİBEL ÖZKURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL ÖZKURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL ÖZKURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,352 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır