Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Sevin Başer
SEVİN BAŞER (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVİN BAŞER (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SEVİN BAŞER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SEVİN BAŞER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVİN BAŞER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVİN BAŞER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVİN BAŞER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVİN BAŞER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVİN BAŞER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SEVİN,  BAŞER,   DenizliSEVİN BAŞER Muayene ÜcretiSEVİN BAŞER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVİN BAŞER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVİN BAŞER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVİN BAŞER Hakkında BilgiYorumlarSEVİN BAŞER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVİN BAŞER HakkındaSEVİN BAŞER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVİN BAŞER ÖzgeçmişiSEVİN BAŞER RandevuSEVİN BAŞER MuayenehaneSEVİN BAŞER Muayene ÜcretiSEVİN BAŞER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVİN BAŞER BulGetirSEVİN BAŞER NeredeCep NoSEVİN BAŞER UzmanıSEVİN BAŞER Özel MuayeneSEVİN BAŞER NumarasıSEVİN BAŞER Nerede ÇalışıyorSEVİN BAŞER GörevliUzmanlıkAileSEVİN BAŞER ŞikayetSEVİN BAŞER ÖneriSEVİN BAŞER EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVİN BAŞER KimdirSekreterHemşireSEVİN BAŞER Yeni BilgileriSEVİN BAŞER Hakkında BilgiCerrahHekimSEVİN BAŞER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVİN BAŞER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVİN BAŞER Doğum TarihiİrtibatSEVİN BAŞER Tedavi OlanlarSağlıkSEVİN BAŞER ÖzgeçmişSEVİN BAŞER BiyografiCerrahisiSEVİN BAŞER DoktordurSEVİN BAŞER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVİN BAŞER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVİN BAŞER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 75,085 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır