Doktor Bilgileri

Dr. Pinar Tunç
PINAR TUNÇ (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor PINAR TUNÇ (Denizli Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. PINAR TUNÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. PINAR TUNÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor PINAR TUNÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor PINAR TUNÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor PINAR TUNÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor PINAR TUNÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor PINAR TUNÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.PINAR,  TUNÇ,   DenizliPINAR TUNÇ Muayene ÜcretiPINAR TUNÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPINAR TUNÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPINAR TUNÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPINAR TUNÇ Hakkında BilgiYorumlarPINAR TUNÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPINAR TUNÇ HakkındaPINAR TUNÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPINAR TUNÇ ÖzgeçmişiPINAR TUNÇ RandevuPINAR TUNÇ MuayenehanePINAR TUNÇ Muayene ÜcretiPINAR TUNÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPINAR TUNÇ BulGetirPINAR TUNÇ NeredeCep NoPINAR TUNÇ UzmanıPINAR TUNÇ Özel MuayenePINAR TUNÇ NumarasıPINAR TUNÇ Nerede ÇalışıyorPINAR TUNÇ GörevliUzmanlıkAilePINAR TUNÇ ŞikayetPINAR TUNÇ ÖneriPINAR TUNÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarPINAR TUNÇ KimdirSekreterHemşirePINAR TUNÇ Yeni BilgileriPINAR TUNÇ Hakkında BilgiCerrahHekimPINAR TUNÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPINAR TUNÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPINAR TUNÇ Doğum TarihiİrtibatPINAR TUNÇ Tedavi OlanlarSağlıkPINAR TUNÇ ÖzgeçmişPINAR TUNÇ BiyografiCerrahisiPINAR TUNÇ DoktordurPINAR TUNÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPINAR TUNÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPINAR TUNÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,797 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır