Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Selçuk Akköse
MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  SELÇUK,  AKKÖSE,   AdanaMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Muayene ÜcretiMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE HakkındaMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ÖzgeçmişiMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE RandevuMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE MuayenehaneMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Muayene ÜcretiMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE BulGetirMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE NeredeCep NoMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE UzmanıMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Özel MuayeneMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE NumarasıMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Nerede ÇalışıyorMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ŞikayetMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ÖneriMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE KimdirSekreterHemşireMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Yeni BilgileriMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE ÖzgeçmişMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE BiyografiCerrahisiMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE DoktordurMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA SELÇUK AKKÖSE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,129 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır