Doktor Bilgileri

Dr. Gökhan Öztürk
GÖKHAN ÖZTÜRK (Denizli Gögüs Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKHAN ÖZTÜRK (Denizli Gögüs Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÖKHAN ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÖKHAN ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKHAN ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKHAN ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKHAN ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKHAN ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKHAN ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÖKHAN,  ÖZTÜRK,   DenizliGÖKHAN ÖZTÜRK Muayene ÜcretiGÖKHAN ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKHAN ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKHAN ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKHAN ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarGÖKHAN ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKHAN ÖZTÜRK HakkındaGÖKHAN ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKHAN ÖZTÜRK ÖzgeçmişiGÖKHAN ÖZTÜRK RandevuGÖKHAN ÖZTÜRK MuayenehaneGÖKHAN ÖZTÜRK Muayene ÜcretiGÖKHAN ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKHAN ÖZTÜRK BulGetirGÖKHAN ÖZTÜRK NeredeCep NoGÖKHAN ÖZTÜRK UzmanıGÖKHAN ÖZTÜRK Özel MuayeneGÖKHAN ÖZTÜRK NumarasıGÖKHAN ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorGÖKHAN ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileGÖKHAN ÖZTÜRK ŞikayetGÖKHAN ÖZTÜRK ÖneriGÖKHAN ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKHAN ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireGÖKHAN ÖZTÜRK Yeni BilgileriGÖKHAN ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKHAN ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKHAN ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKHAN ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatGÖKHAN ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkGÖKHAN ÖZTÜRK ÖzgeçmişGÖKHAN ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiGÖKHAN ÖZTÜRK DoktordurGÖKHAN ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKHAN ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKHAN ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 102,911 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır