Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Fevzi Cahit İçli
Fevzi Cahit İçli (Denizli Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fevzi Cahit İçli (Denizli Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Fevzi Cahit İçli hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Fevzi Cahit İçli iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fevzi Cahit İçli ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fevzi Cahit İçli ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fevzi Cahit İçli ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fevzi Cahit İçli ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fevzi Cahit İçli ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Fevzi,  Cahit,  İçli,   DenizliFevzi Cahit İçli Muayene ÜcretiFevzi Cahit İçli Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFevzi Cahit İçli Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFevzi Cahit İçli ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFevzi Cahit İçli Hakkında BilgiYorumlarFevzi Cahit İçli KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFevzi Cahit İçli HakkındaFevzi Cahit İçli Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFevzi Cahit İçli ÖzgeçmişiFevzi Cahit İçli RandevuFevzi Cahit İçli MuayenehaneFevzi Cahit İçli Muayene ÜcretiFevzi Cahit İçli ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFevzi Cahit İçli BulGetirFevzi Cahit İçli NeredeCep NoFevzi Cahit İçli UzmanıFevzi Cahit İçli Özel MuayeneFevzi Cahit İçli NumarasıFevzi Cahit İçli Nerede ÇalışıyorFevzi Cahit İçli GörevliUzmanlıkAileFevzi Cahit İçli ŞikayetFevzi Cahit İçli ÖneriFevzi Cahit İçli EleştiriHastalıklarıYorumlarFevzi Cahit İçli KimdirSekreterHemşireFevzi Cahit İçli Yeni BilgileriFevzi Cahit İçli Hakkında BilgiCerrahHekimFevzi Cahit İçli AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFevzi Cahit İçli TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFevzi Cahit İçli Doğum TarihiİrtibatFevzi Cahit İçli Tedavi OlanlarSağlıkFevzi Cahit İçli ÖzgeçmişFevzi Cahit İçli BiyografiCerrahisiFevzi Cahit İçli DoktordurFevzi Cahit İçli Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFevzi Cahit İçli TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFevzi Cahit İçli Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 92,958 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır