Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Durmuş Ali Özdemir
Durmuş Ali Özdemir (Denizli Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Durmuş Ali Özdemir (Denizli Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Durmuş Ali Özdemir hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Durmuş Ali Özdemir iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Durmuş Ali Özdemir ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Durmuş Ali Özdemir ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Durmuş Ali Özdemir ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Durmuş Ali Özdemir ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Durmuş Ali Özdemir ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Durmuş,  Ali,  Özdemir,   DenizliDurmuş Ali Özdemir Muayene ÜcretiDurmuş Ali Özdemir Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDurmuş Ali Özdemir Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDurmuş Ali Özdemir ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDurmuş Ali Özdemir Hakkında BilgiYorumlarDurmuş Ali Özdemir KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDurmuş Ali Özdemir HakkındaDurmuş Ali Özdemir Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDurmuş Ali Özdemir ÖzgeçmişiDurmuş Ali Özdemir RandevuDurmuş Ali Özdemir MuayenehaneDurmuş Ali Özdemir Muayene ÜcretiDurmuş Ali Özdemir ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDurmuş Ali Özdemir BulGetirDurmuş Ali Özdemir NeredeCep NoDurmuş Ali Özdemir UzmanıDurmuş Ali Özdemir Özel MuayeneDurmuş Ali Özdemir NumarasıDurmuş Ali Özdemir Nerede ÇalışıyorDurmuş Ali Özdemir GörevliUzmanlıkAileDurmuş Ali Özdemir ŞikayetDurmuş Ali Özdemir ÖneriDurmuş Ali Özdemir EleştiriHastalıklarıYorumlarDurmuş Ali Özdemir KimdirSekreterHemşireDurmuş Ali Özdemir Yeni BilgileriDurmuş Ali Özdemir Hakkında BilgiCerrahHekimDurmuş Ali Özdemir AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDurmuş Ali Özdemir TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDurmuş Ali Özdemir Doğum TarihiİrtibatDurmuş Ali Özdemir Tedavi OlanlarSağlıkDurmuş Ali Özdemir ÖzgeçmişDurmuş Ali Özdemir BiyografiCerrahisiDurmuş Ali Özdemir DoktordurDurmuş Ali Özdemir Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDurmuş Ali Özdemir TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDurmuş Ali Özdemir Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,586 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır