Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ali Özgür Atalay
Ali Özgür Atalay (Denizli Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ali Özgür Atalay (Denizli Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Ali Özgür Atalay hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Ali Özgür Atalay iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ali Özgür Atalay ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ali Özgür Atalay ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ali Özgür Atalay ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ali Özgür Atalay ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ali Özgür Atalay ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ali,  Özgür,  Atalay,   DenizliAli Özgür Atalay Muayene ÜcretiAli Özgür Atalay Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAli Özgür Atalay Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAli Özgür Atalay ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAli Özgür Atalay Hakkında BilgiYorumlarAli Özgür Atalay KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAli Özgür Atalay HakkındaAli Özgür Atalay Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAli Özgür Atalay ÖzgeçmişiAli Özgür Atalay RandevuAli Özgür Atalay MuayenehaneAli Özgür Atalay Muayene ÜcretiAli Özgür Atalay ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAli Özgür Atalay BulGetirAli Özgür Atalay NeredeCep NoAli Özgür Atalay UzmanıAli Özgür Atalay Özel MuayeneAli Özgür Atalay NumarasıAli Özgür Atalay Nerede ÇalışıyorAli Özgür Atalay GörevliUzmanlıkAileAli Özgür Atalay ŞikayetAli Özgür Atalay ÖneriAli Özgür Atalay EleştiriHastalıklarıYorumlarAli Özgür Atalay KimdirSekreterHemşireAli Özgür Atalay Yeni BilgileriAli Özgür Atalay Hakkında BilgiCerrahHekimAli Özgür Atalay AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAli Özgür Atalay TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAli Özgür Atalay Doğum TarihiİrtibatAli Özgür Atalay Tedavi OlanlarSağlıkAli Özgür Atalay ÖzgeçmişAli Özgür Atalay BiyografiCerrahisiAli Özgür Atalay DoktordurAli Özgür Atalay Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAli Özgür Atalay TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAli Özgür Atalay Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,432 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır