Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mustafa Şahin
Mustafa Şahin (Denizli Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mustafa Şahin (Denizli Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Mustafa Şahin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Mustafa Şahin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mustafa Şahin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mustafa Şahin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mustafa Şahin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mustafa Şahin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mustafa Şahin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Mustafa,  Şahin,   DenizliMustafa Şahin Muayene ÜcretiMustafa Şahin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMustafa Şahin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMustafa Şahin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMustafa Şahin Hakkında BilgiYorumlarMustafa Şahin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMustafa Şahin HakkındaMustafa Şahin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMustafa Şahin ÖzgeçmişiMustafa Şahin RandevuMustafa Şahin MuayenehaneMustafa Şahin Muayene ÜcretiMustafa Şahin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMustafa Şahin BulGetirMustafa Şahin NeredeCep NoMustafa Şahin UzmanıMustafa Şahin Özel MuayeneMustafa Şahin NumarasıMustafa Şahin Nerede ÇalışıyorMustafa Şahin GörevliUzmanlıkAileMustafa Şahin ŞikayetMustafa Şahin ÖneriMustafa Şahin EleştiriHastalıklarıYorumlarMustafa Şahin KimdirSekreterHemşireMustafa Şahin Yeni BilgileriMustafa Şahin Hakkında BilgiCerrahHekimMustafa Şahin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMustafa Şahin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMustafa Şahin Doğum TarihiİrtibatMustafa Şahin Tedavi OlanlarSağlıkMustafa Şahin ÖzgeçmişMustafa Şahin BiyografiCerrahisiMustafa Şahin DoktordurMustafa Şahin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMustafa Şahin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMustafa Şahin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,786 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır