Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bahattin Babacan
BAHATTİN BABACAN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAHATTİN BABACAN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BAHATTİN BABACAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BAHATTİN BABACAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAHATTİN BABACAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAHATTİN BABACAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAHATTİN BABACAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAHATTİN BABACAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAHATTİN BABACAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BAHATTİN,  BABACAN,   DenizliBAHATTİN BABACAN Muayene ÜcretiBAHATTİN BABACAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAHATTİN BABACAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAHATTİN BABACAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAHATTİN BABACAN Hakkında BilgiYorumlarBAHATTİN BABACAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAHATTİN BABACAN HakkındaBAHATTİN BABACAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAHATTİN BABACAN ÖzgeçmişiBAHATTİN BABACAN RandevuBAHATTİN BABACAN MuayenehaneBAHATTİN BABACAN Muayene ÜcretiBAHATTİN BABACAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAHATTİN BABACAN BulGetirBAHATTİN BABACAN NeredeCep NoBAHATTİN BABACAN UzmanıBAHATTİN BABACAN Özel MuayeneBAHATTİN BABACAN NumarasıBAHATTİN BABACAN Nerede ÇalışıyorBAHATTİN BABACAN GörevliUzmanlıkAileBAHATTİN BABACAN ŞikayetBAHATTİN BABACAN ÖneriBAHATTİN BABACAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBAHATTİN BABACAN KimdirSekreterHemşireBAHATTİN BABACAN Yeni BilgileriBAHATTİN BABACAN Hakkında BilgiCerrahHekimBAHATTİN BABACAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAHATTİN BABACAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAHATTİN BABACAN Doğum TarihiİrtibatBAHATTİN BABACAN Tedavi OlanlarSağlıkBAHATTİN BABACAN ÖzgeçmişBAHATTİN BABACAN BiyografiCerrahisiBAHATTİN BABACAN DoktordurBAHATTİN BABACAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAHATTİN BABACAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAHATTİN BABACAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,207 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır