Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ergun Erdem
ERGUN ERDEM (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERGUN ERDEM (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ERGUN ERDEM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ERGUN ERDEM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERGUN ERDEM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERGUN ERDEM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERGUN ERDEM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERGUN ERDEM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERGUN ERDEM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ERGUN,  ERDEM,   DenizliERGUN ERDEM Muayene ÜcretiERGUN ERDEM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERGUN ERDEM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERGUN ERDEM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERGUN ERDEM Hakkında BilgiYorumlarERGUN ERDEM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERGUN ERDEM HakkındaERGUN ERDEM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERGUN ERDEM ÖzgeçmişiERGUN ERDEM RandevuERGUN ERDEM MuayenehaneERGUN ERDEM Muayene ÜcretiERGUN ERDEM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERGUN ERDEM BulGetirERGUN ERDEM NeredeCep NoERGUN ERDEM UzmanıERGUN ERDEM Özel MuayeneERGUN ERDEM NumarasıERGUN ERDEM Nerede ÇalışıyorERGUN ERDEM GörevliUzmanlıkAileERGUN ERDEM ŞikayetERGUN ERDEM ÖneriERGUN ERDEM EleştiriHastalıklarıYorumlarERGUN ERDEM KimdirSekreterHemşireERGUN ERDEM Yeni BilgileriERGUN ERDEM Hakkında BilgiCerrahHekimERGUN ERDEM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERGUN ERDEM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERGUN ERDEM Doğum TarihiİrtibatERGUN ERDEM Tedavi OlanlarSağlıkERGUN ERDEM ÖzgeçmişERGUN ERDEM BiyografiCerrahisiERGUN ERDEM DoktordurERGUN ERDEM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERGUN ERDEM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERGUN ERDEM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 70,321 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır