Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Akin Özden
AKIN ÖZDEN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AKIN ÖZDEN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. AKIN ÖZDEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. AKIN ÖZDEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AKIN ÖZDEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AKIN ÖZDEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AKIN ÖZDEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AKIN ÖZDEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AKIN ÖZDEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.AKIN,  ÖZDEN,   DenizliAKIN ÖZDEN Muayene ÜcretiAKIN ÖZDEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAKIN ÖZDEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAKIN ÖZDEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAKIN ÖZDEN Hakkında BilgiYorumlarAKIN ÖZDEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAKIN ÖZDEN HakkındaAKIN ÖZDEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAKIN ÖZDEN ÖzgeçmişiAKIN ÖZDEN RandevuAKIN ÖZDEN MuayenehaneAKIN ÖZDEN Muayene ÜcretiAKIN ÖZDEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAKIN ÖZDEN BulGetirAKIN ÖZDEN NeredeCep NoAKIN ÖZDEN UzmanıAKIN ÖZDEN Özel MuayeneAKIN ÖZDEN NumarasıAKIN ÖZDEN Nerede ÇalışıyorAKIN ÖZDEN GörevliUzmanlıkAileAKIN ÖZDEN ŞikayetAKIN ÖZDEN ÖneriAKIN ÖZDEN EleştiriHastalıklarıYorumlarAKIN ÖZDEN KimdirSekreterHemşireAKIN ÖZDEN Yeni BilgileriAKIN ÖZDEN Hakkında BilgiCerrahHekimAKIN ÖZDEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAKIN ÖZDEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAKIN ÖZDEN Doğum TarihiİrtibatAKIN ÖZDEN Tedavi OlanlarSağlıkAKIN ÖZDEN ÖzgeçmişAKIN ÖZDEN BiyografiCerrahisiAKIN ÖZDEN DoktordurAKIN ÖZDEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAKIN ÖZDEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAKIN ÖZDEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 91,778 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır