Doktor Bilgileri

Op. Dr. Şahin Öztürk
ŞAHİN ÖZTÜRK (Denizli Dahiliye Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞAHİN ÖZTÜRK (Denizli Dahiliye Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞAHİN ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞAHİN ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞAHİN ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞAHİN ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞAHİN ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Op. Dr.ŞAHİN,  ÖZTÜRK,   DenizliŞAHİN ÖZTÜRK Muayene ÜcretiŞAHİN ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞAHİN ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞAHİN ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞAHİN ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarŞAHİN ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞAHİN ÖZTÜRK HakkındaŞAHİN ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞAHİN ÖZTÜRK ÖzgeçmişiŞAHİN ÖZTÜRK RandevuŞAHİN ÖZTÜRK MuayenehaneŞAHİN ÖZTÜRK Muayene ÜcretiŞAHİN ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞAHİN ÖZTÜRK BulGetirŞAHİN ÖZTÜRK NeredeCep NoŞAHİN ÖZTÜRK UzmanıŞAHİN ÖZTÜRK Özel MuayeneŞAHİN ÖZTÜRK NumarasıŞAHİN ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorŞAHİN ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileŞAHİN ÖZTÜRK ŞikayetŞAHİN ÖZTÜRK ÖneriŞAHİN ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarŞAHİN ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireŞAHİN ÖZTÜRK Yeni BilgileriŞAHİN ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimŞAHİN ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞAHİN ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞAHİN ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatŞAHİN ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkŞAHİN ÖZTÜRK ÖzgeçmişŞAHİN ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiŞAHİN ÖZTÜRK DoktordurŞAHİN ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞAHİN ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞAHİN ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliye-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,939 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır