Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Soysal Yildirim
SOYSAL YILDIRIM (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SOYSAL YILDIRIM (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. SOYSAL YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. SOYSAL YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SOYSAL YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SOYSAL YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SOYSAL YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SOYSAL YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SOYSAL YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.SOYSAL,  YILDIRIM,   DenizliSOYSAL YILDIRIM Muayene ÜcretiSOYSAL YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSOYSAL YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSOYSAL YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSOYSAL YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarSOYSAL YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSOYSAL YILDIRIM HakkındaSOYSAL YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSOYSAL YILDIRIM ÖzgeçmişiSOYSAL YILDIRIM RandevuSOYSAL YILDIRIM MuayenehaneSOYSAL YILDIRIM Muayene ÜcretiSOYSAL YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSOYSAL YILDIRIM BulGetirSOYSAL YILDIRIM NeredeCep NoSOYSAL YILDIRIM UzmanıSOYSAL YILDIRIM Özel MuayeneSOYSAL YILDIRIM NumarasıSOYSAL YILDIRIM Nerede ÇalışıyorSOYSAL YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileSOYSAL YILDIRIM ŞikayetSOYSAL YILDIRIM ÖneriSOYSAL YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarSOYSAL YILDIRIM KimdirSekreterHemşireSOYSAL YILDIRIM Yeni BilgileriSOYSAL YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimSOYSAL YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSOYSAL YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSOYSAL YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatSOYSAL YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkSOYSAL YILDIRIM ÖzgeçmişSOYSAL YILDIRIM BiyografiCerrahisiSOYSAL YILDIRIM DoktordurSOYSAL YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSOYSAL YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSOYSAL YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 61,649 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır