Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Faruk Yikilmaz
FARUK YIKILMAZ (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FARUK YIKILMAZ (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. FARUK YIKILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. FARUK YIKILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FARUK YIKILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FARUK YIKILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FARUK YIKILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FARUK YIKILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FARUK YIKILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.FARUK,  YIKILMAZ,   DenizliFARUK YIKILMAZ Muayene ÜcretiFARUK YIKILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFARUK YIKILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFARUK YIKILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFARUK YIKILMAZ Hakkında BilgiYorumlarFARUK YIKILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFARUK YIKILMAZ HakkındaFARUK YIKILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFARUK YIKILMAZ ÖzgeçmişiFARUK YIKILMAZ RandevuFARUK YIKILMAZ MuayenehaneFARUK YIKILMAZ Muayene ÜcretiFARUK YIKILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFARUK YIKILMAZ BulGetirFARUK YIKILMAZ NeredeCep NoFARUK YIKILMAZ UzmanıFARUK YIKILMAZ Özel MuayeneFARUK YIKILMAZ NumarasıFARUK YIKILMAZ Nerede ÇalışıyorFARUK YIKILMAZ GörevliUzmanlıkAileFARUK YIKILMAZ ŞikayetFARUK YIKILMAZ ÖneriFARUK YIKILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarFARUK YIKILMAZ KimdirSekreterHemşireFARUK YIKILMAZ Yeni BilgileriFARUK YIKILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimFARUK YIKILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFARUK YIKILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFARUK YIKILMAZ Doğum TarihiİrtibatFARUK YIKILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkFARUK YIKILMAZ ÖzgeçmişFARUK YIKILMAZ BiyografiCerrahisiFARUK YIKILMAZ DoktordurFARUK YIKILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFARUK YIKILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFARUK YIKILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 84,686 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır