Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Cengiz Başkan
CENGİZ BAŞKAN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CENGİZ BAŞKAN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. CENGİZ BAŞKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. CENGİZ BAŞKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CENGİZ BAŞKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CENGİZ BAŞKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CENGİZ BAŞKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CENGİZ BAŞKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CENGİZ BAŞKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.CENGİZ,  BAŞKAN,   DenizliCENGİZ BAŞKAN Muayene ÜcretiCENGİZ BAŞKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCENGİZ BAŞKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCENGİZ BAŞKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCENGİZ BAŞKAN Hakkında BilgiYorumlarCENGİZ BAŞKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCENGİZ BAŞKAN HakkındaCENGİZ BAŞKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCENGİZ BAŞKAN ÖzgeçmişiCENGİZ BAŞKAN RandevuCENGİZ BAŞKAN MuayenehaneCENGİZ BAŞKAN Muayene ÜcretiCENGİZ BAŞKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCENGİZ BAŞKAN BulGetirCENGİZ BAŞKAN NeredeCep NoCENGİZ BAŞKAN UzmanıCENGİZ BAŞKAN Özel MuayeneCENGİZ BAŞKAN NumarasıCENGİZ BAŞKAN Nerede ÇalışıyorCENGİZ BAŞKAN GörevliUzmanlıkAileCENGİZ BAŞKAN ŞikayetCENGİZ BAŞKAN ÖneriCENGİZ BAŞKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarCENGİZ BAŞKAN KimdirSekreterHemşireCENGİZ BAŞKAN Yeni BilgileriCENGİZ BAŞKAN Hakkında BilgiCerrahHekimCENGİZ BAŞKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCENGİZ BAŞKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCENGİZ BAŞKAN Doğum TarihiİrtibatCENGİZ BAŞKAN Tedavi OlanlarSağlıkCENGİZ BAŞKAN ÖzgeçmişCENGİZ BAŞKAN BiyografiCerrahisiCENGİZ BAŞKAN DoktordurCENGİZ BAŞKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCENGİZ BAŞKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCENGİZ BAŞKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,273 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır