Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Aydin Keskin
AYDIN KESKİN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYDIN KESKİN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. AYDIN KESKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. AYDIN KESKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYDIN KESKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYDIN KESKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYDIN KESKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYDIN KESKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYDIN KESKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.AYDIN,  KESKİN,   DenizliAYDIN KESKİN Muayene ÜcretiAYDIN KESKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYDIN KESKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYDIN KESKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYDIN KESKİN Hakkında BilgiYorumlarAYDIN KESKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYDIN KESKİN HakkındaAYDIN KESKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYDIN KESKİN ÖzgeçmişiAYDIN KESKİN RandevuAYDIN KESKİN MuayenehaneAYDIN KESKİN Muayene ÜcretiAYDIN KESKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYDIN KESKİN BulGetirAYDIN KESKİN NeredeCep NoAYDIN KESKİN UzmanıAYDIN KESKİN Özel MuayeneAYDIN KESKİN NumarasıAYDIN KESKİN Nerede ÇalışıyorAYDIN KESKİN GörevliUzmanlıkAileAYDIN KESKİN ŞikayetAYDIN KESKİN ÖneriAYDIN KESKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYDIN KESKİN KimdirSekreterHemşireAYDIN KESKİN Yeni BilgileriAYDIN KESKİN Hakkında BilgiCerrahHekimAYDIN KESKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYDIN KESKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYDIN KESKİN Doğum TarihiİrtibatAYDIN KESKİN Tedavi OlanlarSağlıkAYDIN KESKİN ÖzgeçmişAYDIN KESKİN BiyografiCerrahisiAYDIN KESKİN DoktordurAYDIN KESKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYDIN KESKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYDIN KESKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,549 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır