Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ali Durmuş Özdemir
ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.ALİ,  DURMUŞ,  ÖZDEMİR,   DenizliALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Muayene ÜcretiALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarALİ DURMUŞ ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ DURMUŞ ÖZDEMİR HakkındaALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ÖzgeçmişiALİ DURMUŞ ÖZDEMİR RandevuALİ DURMUŞ ÖZDEMİR MuayenehaneALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Muayene ÜcretiALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ DURMUŞ ÖZDEMİR BulGetirALİ DURMUŞ ÖZDEMİR NeredeCep NoALİ DURMUŞ ÖZDEMİR UzmanıALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Özel MuayeneALİ DURMUŞ ÖZDEMİR NumarasıALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorALİ DURMUŞ ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ŞikayetALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ÖneriALİ DURMUŞ ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ DURMUŞ ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Yeni BilgileriALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimALİ DURMUŞ ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ DURMUŞ ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkALİ DURMUŞ ÖZDEMİR ÖzgeçmişALİ DURMUŞ ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiALİ DURMUŞ ÖZDEMİR DoktordurALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ DURMUŞ ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ DURMUŞ ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,830 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır