Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ahmet İmdat Koçberber
AHMET İMDAT KOÇBERBER (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET İMDAT KOÇBERBER (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. AHMET İMDAT KOÇBERBER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. AHMET İMDAT KOÇBERBER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET İMDAT KOÇBERBER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET İMDAT KOÇBERBER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET İMDAT KOÇBERBER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET İMDAT KOÇBERBER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET İMDAT KOÇBERBER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.AHMET,  İMDAT,  KOÇBERBER,   DenizliAHMET İMDAT KOÇBERBER Muayene ÜcretiAHMET İMDAT KOÇBERBER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET İMDAT KOÇBERBER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET İMDAT KOÇBERBER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET İMDAT KOÇBERBER Hakkında BilgiYorumlarAHMET İMDAT KOÇBERBER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET İMDAT KOÇBERBER HakkındaAHMET İMDAT KOÇBERBER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET İMDAT KOÇBERBER ÖzgeçmişiAHMET İMDAT KOÇBERBER RandevuAHMET İMDAT KOÇBERBER MuayenehaneAHMET İMDAT KOÇBERBER Muayene ÜcretiAHMET İMDAT KOÇBERBER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET İMDAT KOÇBERBER BulGetirAHMET İMDAT KOÇBERBER NeredeCep NoAHMET İMDAT KOÇBERBER UzmanıAHMET İMDAT KOÇBERBER Özel MuayeneAHMET İMDAT KOÇBERBER NumarasıAHMET İMDAT KOÇBERBER Nerede ÇalışıyorAHMET İMDAT KOÇBERBER GörevliUzmanlıkAileAHMET İMDAT KOÇBERBER ŞikayetAHMET İMDAT KOÇBERBER ÖneriAHMET İMDAT KOÇBERBER EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET İMDAT KOÇBERBER KimdirSekreterHemşireAHMET İMDAT KOÇBERBER Yeni BilgileriAHMET İMDAT KOÇBERBER Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET İMDAT KOÇBERBER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET İMDAT KOÇBERBER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET İMDAT KOÇBERBER Doğum TarihiİrtibatAHMET İMDAT KOÇBERBER Tedavi OlanlarSağlıkAHMET İMDAT KOÇBERBER ÖzgeçmişAHMET İMDAT KOÇBERBER BiyografiCerrahisiAHMET İMDAT KOÇBERBER DoktordurAHMET İMDAT KOÇBERBER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET İMDAT KOÇBERBER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET İMDAT KOÇBERBER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,153 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır