Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Çağatay Aydin
ÇAĞATAY AYDIN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÇAĞATAY AYDIN (Denizli Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ÇAĞATAY AYDIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ÇAĞATAY AYDIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÇAĞATAY AYDIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÇAĞATAY AYDIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÇAĞATAY AYDIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÇAĞATAY AYDIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÇAĞATAY AYDIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ÇAĞATAY,  AYDIN,   DenizliÇAĞATAY AYDIN Muayene ÜcretiÇAĞATAY AYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÇAĞATAY AYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÇAĞATAY AYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÇAĞATAY AYDIN Hakkında BilgiYorumlarÇAĞATAY AYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÇAĞATAY AYDIN HakkındaÇAĞATAY AYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÇAĞATAY AYDIN ÖzgeçmişiÇAĞATAY AYDIN RandevuÇAĞATAY AYDIN MuayenehaneÇAĞATAY AYDIN Muayene ÜcretiÇAĞATAY AYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÇAĞATAY AYDIN BulGetirÇAĞATAY AYDIN NeredeCep NoÇAĞATAY AYDIN UzmanıÇAĞATAY AYDIN Özel MuayeneÇAĞATAY AYDIN NumarasıÇAĞATAY AYDIN Nerede ÇalışıyorÇAĞATAY AYDIN GörevliUzmanlıkAileÇAĞATAY AYDIN ŞikayetÇAĞATAY AYDIN ÖneriÇAĞATAY AYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarÇAĞATAY AYDIN KimdirSekreterHemşireÇAĞATAY AYDIN Yeni BilgileriÇAĞATAY AYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimÇAĞATAY AYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÇAĞATAY AYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÇAĞATAY AYDIN Doğum TarihiİrtibatÇAĞATAY AYDIN Tedavi OlanlarSağlıkÇAĞATAY AYDIN ÖzgeçmişÇAĞATAY AYDIN BiyografiCerrahisiÇAĞATAY AYDIN DoktordurÇAĞATAY AYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÇAĞATAY AYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÇAĞATAY AYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,004 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır