Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nedim Özkul
NEDİM ÖZKUL (Denizli Gastroentroloji Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NEDİM ÖZKUL (Denizli Gastroentroloji Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NEDİM ÖZKUL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NEDİM ÖZKUL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NEDİM ÖZKUL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NEDİM ÖZKUL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NEDİM ÖZKUL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NEDİM ÖZKUL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NEDİM ÖZKUL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NEDİM,  ÖZKUL,   DenizliNEDİM ÖZKUL Muayene ÜcretiNEDİM ÖZKUL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNEDİM ÖZKUL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNEDİM ÖZKUL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNEDİM ÖZKUL Hakkında BilgiYorumlarNEDİM ÖZKUL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNEDİM ÖZKUL HakkındaNEDİM ÖZKUL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNEDİM ÖZKUL ÖzgeçmişiNEDİM ÖZKUL RandevuNEDİM ÖZKUL MuayenehaneNEDİM ÖZKUL Muayene ÜcretiNEDİM ÖZKUL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNEDİM ÖZKUL BulGetirNEDİM ÖZKUL NeredeCep NoNEDİM ÖZKUL UzmanıNEDİM ÖZKUL Özel MuayeneNEDİM ÖZKUL NumarasıNEDİM ÖZKUL Nerede ÇalışıyorNEDİM ÖZKUL GörevliUzmanlıkAileNEDİM ÖZKUL ŞikayetNEDİM ÖZKUL ÖneriNEDİM ÖZKUL EleştiriHastalıklarıYorumlarNEDİM ÖZKUL KimdirSekreterHemşireNEDİM ÖZKUL Yeni BilgileriNEDİM ÖZKUL Hakkında BilgiCerrahHekimNEDİM ÖZKUL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNEDİM ÖZKUL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNEDİM ÖZKUL Doğum TarihiİrtibatNEDİM ÖZKUL Tedavi OlanlarSağlıkNEDİM ÖZKUL ÖzgeçmişNEDİM ÖZKUL BiyografiCerrahisiNEDİM ÖZKUL DoktordurNEDİM ÖZKUL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNEDİM ÖZKUL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNEDİM ÖZKUL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGastroentrolojiCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,604 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır