Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yahya Ceylan
YAHYA CEYLAN (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAHYA CEYLAN (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YAHYA CEYLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YAHYA CEYLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAHYA CEYLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAHYA CEYLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAHYA CEYLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAHYA CEYLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAHYA CEYLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YAHYA,  CEYLAN,   DenizliYAHYA CEYLAN Muayene ÜcretiYAHYA CEYLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAHYA CEYLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAHYA CEYLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAHYA CEYLAN Hakkında BilgiYorumlarYAHYA CEYLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAHYA CEYLAN HakkındaYAHYA CEYLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAHYA CEYLAN ÖzgeçmişiYAHYA CEYLAN RandevuYAHYA CEYLAN MuayenehaneYAHYA CEYLAN Muayene ÜcretiYAHYA CEYLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAHYA CEYLAN BulGetirYAHYA CEYLAN NeredeCep NoYAHYA CEYLAN UzmanıYAHYA CEYLAN Özel MuayeneYAHYA CEYLAN NumarasıYAHYA CEYLAN Nerede ÇalışıyorYAHYA CEYLAN GörevliUzmanlıkAileYAHYA CEYLAN ŞikayetYAHYA CEYLAN ÖneriYAHYA CEYLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarYAHYA CEYLAN KimdirSekreterHemşireYAHYA CEYLAN Yeni BilgileriYAHYA CEYLAN Hakkında BilgiCerrahHekimYAHYA CEYLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAHYA CEYLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAHYA CEYLAN Doğum TarihiİrtibatYAHYA CEYLAN Tedavi OlanlarSağlıkYAHYA CEYLAN ÖzgeçmişYAHYA CEYLAN BiyografiCerrahisiYAHYA CEYLAN DoktordurYAHYA CEYLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAHYA CEYLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAHYA CEYLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,281 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır