Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ümmügülsüm Ercan Uzun
ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÜMMÜGÜLSÜM,  ERCAN,  UZUN,   DenizliÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Muayene ÜcretiÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Hakkında BilgiYorumlarÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN HakkındaÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ÖzgeçmişiÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN RandevuÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN MuayenehaneÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Muayene ÜcretiÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN BulGetirÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN NeredeCep NoÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN UzmanıÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Özel MuayeneÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN NumarasıÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Nerede ÇalışıyorÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN GörevliUzmanlıkAileÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ŞikayetÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ÖneriÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN EleştiriHastalıklarıYorumlarÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN KimdirSekreterHemşireÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Yeni BilgileriÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Hakkında BilgiCerrahHekimÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Doğum TarihiİrtibatÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Tedavi OlanlarSağlıkÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN ÖzgeçmişÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN BiyografiCerrahisiÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN DoktordurÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜMMÜGÜLSÜM ERCAN UZUN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 84,566 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır