Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Süleyman Yetim
SÜLEYMAN YETİM (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜLEYMAN YETİM (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SÜLEYMAN YETİM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SÜLEYMAN YETİM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜLEYMAN YETİM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜLEYMAN YETİM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜLEYMAN YETİM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜLEYMAN YETİM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜLEYMAN YETİM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SÜLEYMAN,  YETİM,   DenizliSÜLEYMAN YETİM Muayene ÜcretiSÜLEYMAN YETİM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜLEYMAN YETİM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜLEYMAN YETİM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜLEYMAN YETİM Hakkında BilgiYorumlarSÜLEYMAN YETİM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜLEYMAN YETİM HakkındaSÜLEYMAN YETİM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜLEYMAN YETİM ÖzgeçmişiSÜLEYMAN YETİM RandevuSÜLEYMAN YETİM MuayenehaneSÜLEYMAN YETİM Muayene ÜcretiSÜLEYMAN YETİM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜLEYMAN YETİM BulGetirSÜLEYMAN YETİM NeredeCep NoSÜLEYMAN YETİM UzmanıSÜLEYMAN YETİM Özel MuayeneSÜLEYMAN YETİM NumarasıSÜLEYMAN YETİM Nerede ÇalışıyorSÜLEYMAN YETİM GörevliUzmanlıkAileSÜLEYMAN YETİM ŞikayetSÜLEYMAN YETİM ÖneriSÜLEYMAN YETİM EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜLEYMAN YETİM KimdirSekreterHemşireSÜLEYMAN YETİM Yeni BilgileriSÜLEYMAN YETİM Hakkında BilgiCerrahHekimSÜLEYMAN YETİM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜLEYMAN YETİM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜLEYMAN YETİM Doğum TarihiİrtibatSÜLEYMAN YETİM Tedavi OlanlarSağlıkSÜLEYMAN YETİM ÖzgeçmişSÜLEYMAN YETİM BiyografiCerrahisiSÜLEYMAN YETİM DoktordurSÜLEYMAN YETİM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜLEYMAN YETİM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜLEYMAN YETİM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,901 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır