Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Merve Acar Mumcu
MERVE ACAR MUMCU (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MERVE ACAR MUMCU (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MERVE ACAR MUMCU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MERVE ACAR MUMCU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MERVE ACAR MUMCU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MERVE ACAR MUMCU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MERVE ACAR MUMCU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MERVE ACAR MUMCU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MERVE ACAR MUMCU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MERVE,  ACAR,  MUMCU,   DenizliMERVE ACAR MUMCU Muayene ÜcretiMERVE ACAR MUMCU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMERVE ACAR MUMCU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMERVE ACAR MUMCU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMERVE ACAR MUMCU Hakkında BilgiYorumlarMERVE ACAR MUMCU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMERVE ACAR MUMCU HakkındaMERVE ACAR MUMCU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMERVE ACAR MUMCU ÖzgeçmişiMERVE ACAR MUMCU RandevuMERVE ACAR MUMCU MuayenehaneMERVE ACAR MUMCU Muayene ÜcretiMERVE ACAR MUMCU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMERVE ACAR MUMCU BulGetirMERVE ACAR MUMCU NeredeCep NoMERVE ACAR MUMCU UzmanıMERVE ACAR MUMCU Özel MuayeneMERVE ACAR MUMCU NumarasıMERVE ACAR MUMCU Nerede ÇalışıyorMERVE ACAR MUMCU GörevliUzmanlıkAileMERVE ACAR MUMCU ŞikayetMERVE ACAR MUMCU ÖneriMERVE ACAR MUMCU EleştiriHastalıklarıYorumlarMERVE ACAR MUMCU KimdirSekreterHemşireMERVE ACAR MUMCU Yeni BilgileriMERVE ACAR MUMCU Hakkında BilgiCerrahHekimMERVE ACAR MUMCU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMERVE ACAR MUMCU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMERVE ACAR MUMCU Doğum TarihiİrtibatMERVE ACAR MUMCU Tedavi OlanlarSağlıkMERVE ACAR MUMCU ÖzgeçmişMERVE ACAR MUMCU BiyografiCerrahisiMERVE ACAR MUMCU DoktordurMERVE ACAR MUMCU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMERVE ACAR MUMCU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMERVE ACAR MUMCU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,192 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır