Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Erhan Özfidan
ERHAN ÖZFİDAN (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERHAN ÖZFİDAN (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ERHAN ÖZFİDAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ERHAN ÖZFİDAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERHAN ÖZFİDAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERHAN ÖZFİDAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERHAN ÖZFİDAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERHAN ÖZFİDAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERHAN ÖZFİDAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ERHAN,  ÖZFİDAN,   DenizliERHAN ÖZFİDAN Muayene ÜcretiERHAN ÖZFİDAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERHAN ÖZFİDAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERHAN ÖZFİDAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERHAN ÖZFİDAN Hakkında BilgiYorumlarERHAN ÖZFİDAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERHAN ÖZFİDAN HakkındaERHAN ÖZFİDAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERHAN ÖZFİDAN ÖzgeçmişiERHAN ÖZFİDAN RandevuERHAN ÖZFİDAN MuayenehaneERHAN ÖZFİDAN Muayene ÜcretiERHAN ÖZFİDAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERHAN ÖZFİDAN BulGetirERHAN ÖZFİDAN NeredeCep NoERHAN ÖZFİDAN UzmanıERHAN ÖZFİDAN Özel MuayeneERHAN ÖZFİDAN NumarasıERHAN ÖZFİDAN Nerede ÇalışıyorERHAN ÖZFİDAN GörevliUzmanlıkAileERHAN ÖZFİDAN ŞikayetERHAN ÖZFİDAN ÖneriERHAN ÖZFİDAN EleştiriHastalıklarıYorumlarERHAN ÖZFİDAN KimdirSekreterHemşireERHAN ÖZFİDAN Yeni BilgileriERHAN ÖZFİDAN Hakkında BilgiCerrahHekimERHAN ÖZFİDAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERHAN ÖZFİDAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERHAN ÖZFİDAN Doğum TarihiİrtibatERHAN ÖZFİDAN Tedavi OlanlarSağlıkERHAN ÖZFİDAN ÖzgeçmişERHAN ÖZFİDAN BiyografiCerrahisiERHAN ÖZFİDAN DoktordurERHAN ÖZFİDAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERHAN ÖZFİDAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERHAN ÖZFİDAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,898 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır