Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Oya Topuz
OYA TOPUZ (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OYA TOPUZ (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. OYA TOPUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. OYA TOPUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OYA TOPUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OYA TOPUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OYA TOPUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OYA TOPUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OYA TOPUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.OYA,  TOPUZ,   DenizliOYA TOPUZ Muayene ÜcretiOYA TOPUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOYA TOPUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOYA TOPUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOYA TOPUZ Hakkında BilgiYorumlarOYA TOPUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOYA TOPUZ HakkındaOYA TOPUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOYA TOPUZ ÖzgeçmişiOYA TOPUZ RandevuOYA TOPUZ MuayenehaneOYA TOPUZ Muayene ÜcretiOYA TOPUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOYA TOPUZ BulGetirOYA TOPUZ NeredeCep NoOYA TOPUZ UzmanıOYA TOPUZ Özel MuayeneOYA TOPUZ NumarasıOYA TOPUZ Nerede ÇalışıyorOYA TOPUZ GörevliUzmanlıkAileOYA TOPUZ ŞikayetOYA TOPUZ ÖneriOYA TOPUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarOYA TOPUZ KimdirSekreterHemşireOYA TOPUZ Yeni BilgileriOYA TOPUZ Hakkında BilgiCerrahHekimOYA TOPUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOYA TOPUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOYA TOPUZ Doğum TarihiİrtibatOYA TOPUZ Tedavi OlanlarSağlıkOYA TOPUZ ÖzgeçmişOYA TOPUZ BiyografiCerrahisiOYA TOPUZ DoktordurOYA TOPUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOYA TOPUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOYA TOPUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,575 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır