Doktor Bilgileri

Dr. Sibel Konukçu
SİBEL KONUKÇU (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL KONUKÇU (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SİBEL KONUKÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SİBEL KONUKÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL KONUKÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL KONUKÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL KONUKÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL KONUKÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL KONUKÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SİBEL,  KONUKÇU,   DenizliSİBEL KONUKÇU Muayene ÜcretiSİBEL KONUKÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL KONUKÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL KONUKÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL KONUKÇU Hakkında BilgiYorumlarSİBEL KONUKÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL KONUKÇU HakkındaSİBEL KONUKÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL KONUKÇU ÖzgeçmişiSİBEL KONUKÇU RandevuSİBEL KONUKÇU MuayenehaneSİBEL KONUKÇU Muayene ÜcretiSİBEL KONUKÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL KONUKÇU BulGetirSİBEL KONUKÇU NeredeCep NoSİBEL KONUKÇU UzmanıSİBEL KONUKÇU Özel MuayeneSİBEL KONUKÇU NumarasıSİBEL KONUKÇU Nerede ÇalışıyorSİBEL KONUKÇU GörevliUzmanlıkAileSİBEL KONUKÇU ŞikayetSİBEL KONUKÇU ÖneriSİBEL KONUKÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL KONUKÇU KimdirSekreterHemşireSİBEL KONUKÇU Yeni BilgileriSİBEL KONUKÇU Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL KONUKÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL KONUKÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL KONUKÇU Doğum TarihiİrtibatSİBEL KONUKÇU Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL KONUKÇU ÖzgeçmişSİBEL KONUKÇU BiyografiCerrahisiSİBEL KONUKÇU DoktordurSİBEL KONUKÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL KONUKÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL KONUKÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,244 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır