Doktor Bilgileri

Dr. Özlem Şentürk Karaca
ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZLEM,  ŞENTÜRK,  KARACA,   DenizliÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Muayene ÜcretiÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM ŞENTÜRK KARACA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM ŞENTÜRK KARACA HakkındaÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ÖzgeçmişiÖZLEM ŞENTÜRK KARACA RandevuÖZLEM ŞENTÜRK KARACA MuayenehaneÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Muayene ÜcretiÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM ŞENTÜRK KARACA BulGetirÖZLEM ŞENTÜRK KARACA NeredeCep NoÖZLEM ŞENTÜRK KARACA UzmanıÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Özel MuayeneÖZLEM ŞENTÜRK KARACA NumarasıÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Nerede ÇalışıyorÖZLEM ŞENTÜRK KARACA GörevliUzmanlıkAileÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ŞikayetÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ÖneriÖZLEM ŞENTÜRK KARACA EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM ŞENTÜRK KARACA KimdirSekreterHemşireÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Yeni BilgileriÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM ŞENTÜRK KARACA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM ŞENTÜRK KARACA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Doğum TarihiİrtibatÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM ŞENTÜRK KARACA ÖzgeçmişÖZLEM ŞENTÜRK KARACA BiyografiCerrahisiÖZLEM ŞENTÜRK KARACA DoktordurÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM ŞENTÜRK KARACA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM ŞENTÜRK KARACA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,181 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır