Doktor Bilgileri

Dr. Hüseyin Akça
HÜSEYİN AKÇA (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN AKÇA (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜSEYİN AKÇA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜSEYİN AKÇA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN AKÇA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN AKÇA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN AKÇA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN AKÇA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN AKÇA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜSEYİN,  AKÇA,   DenizliHÜSEYİN AKÇA Muayene ÜcretiHÜSEYİN AKÇA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN AKÇA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN AKÇA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN AKÇA Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN AKÇA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN AKÇA HakkındaHÜSEYİN AKÇA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN AKÇA ÖzgeçmişiHÜSEYİN AKÇA RandevuHÜSEYİN AKÇA MuayenehaneHÜSEYİN AKÇA Muayene ÜcretiHÜSEYİN AKÇA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN AKÇA BulGetirHÜSEYİN AKÇA NeredeCep NoHÜSEYİN AKÇA UzmanıHÜSEYİN AKÇA Özel MuayeneHÜSEYİN AKÇA NumarasıHÜSEYİN AKÇA Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN AKÇA GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN AKÇA ŞikayetHÜSEYİN AKÇA ÖneriHÜSEYİN AKÇA EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN AKÇA KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN AKÇA Yeni BilgileriHÜSEYİN AKÇA Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN AKÇA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN AKÇA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN AKÇA Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN AKÇA Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN AKÇA ÖzgeçmişHÜSEYİN AKÇA BiyografiCerrahisiHÜSEYİN AKÇA DoktordurHÜSEYİN AKÇA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN AKÇA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN AKÇA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,942 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır