Doktor Bilgileri

Dr. Aysun Bezirganoğlu
AYSUN BEZİRGANOĞLU (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYSUN BEZİRGANOĞLU (Denizli Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYSUN BEZİRGANOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYSUN BEZİRGANOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYSUN BEZİRGANOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYSUN BEZİRGANOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYSUN BEZİRGANOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYSUN BEZİRGANOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYSUN BEZİRGANOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYSUN,  BEZİRGANOĞLU,   DenizliAYSUN BEZİRGANOĞLU Muayene ÜcretiAYSUN BEZİRGANOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYSUN BEZİRGANOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYSUN BEZİRGANOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYSUN BEZİRGANOĞLU Hakkında BilgiYorumlarAYSUN BEZİRGANOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYSUN BEZİRGANOĞLU HakkındaAYSUN BEZİRGANOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYSUN BEZİRGANOĞLU ÖzgeçmişiAYSUN BEZİRGANOĞLU RandevuAYSUN BEZİRGANOĞLU MuayenehaneAYSUN BEZİRGANOĞLU Muayene ÜcretiAYSUN BEZİRGANOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYSUN BEZİRGANOĞLU BulGetirAYSUN BEZİRGANOĞLU NeredeCep NoAYSUN BEZİRGANOĞLU UzmanıAYSUN BEZİRGANOĞLU Özel MuayeneAYSUN BEZİRGANOĞLU NumarasıAYSUN BEZİRGANOĞLU Nerede ÇalışıyorAYSUN BEZİRGANOĞLU GörevliUzmanlıkAileAYSUN BEZİRGANOĞLU ŞikayetAYSUN BEZİRGANOĞLU ÖneriAYSUN BEZİRGANOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarAYSUN BEZİRGANOĞLU KimdirSekreterHemşireAYSUN BEZİRGANOĞLU Yeni BilgileriAYSUN BEZİRGANOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimAYSUN BEZİRGANOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYSUN BEZİRGANOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYSUN BEZİRGANOĞLU Doğum TarihiİrtibatAYSUN BEZİRGANOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkAYSUN BEZİRGANOĞLU ÖzgeçmişAYSUN BEZİRGANOĞLU BiyografiCerrahisiAYSUN BEZİRGANOĞLU DoktordurAYSUN BEZİRGANOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYSUN BEZİRGANOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYSUN BEZİRGANOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,494 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır