Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Muzaffer Turunç
Mehmet Muzaffer Turunç (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Mikrobiyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Muzaffer Turunç (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Mikrobiyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Mehmet Muzaffer Turunç hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Mehmet Muzaffer Turunç iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Muzaffer Turunç ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Muzaffer Turunç ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Muzaffer Turunç ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Muzaffer Turunç ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Muzaffer Turunç ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mehmet,  Muzaffer,  Turunç,   DenizliMehmet Muzaffer Turunç Muayene ÜcretiMehmet Muzaffer Turunç Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Muzaffer Turunç Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Muzaffer Turunç ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Muzaffer Turunç Hakkında BilgiYorumlarMehmet Muzaffer Turunç KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Muzaffer Turunç HakkındaMehmet Muzaffer Turunç Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Muzaffer Turunç ÖzgeçmişiMehmet Muzaffer Turunç RandevuMehmet Muzaffer Turunç MuayenehaneMehmet Muzaffer Turunç Muayene ÜcretiMehmet Muzaffer Turunç ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Muzaffer Turunç BulGetirMehmet Muzaffer Turunç NeredeCep NoMehmet Muzaffer Turunç UzmanıMehmet Muzaffer Turunç Özel MuayeneMehmet Muzaffer Turunç NumarasıMehmet Muzaffer Turunç Nerede ÇalışıyorMehmet Muzaffer Turunç GörevliUzmanlıkAileMehmet Muzaffer Turunç ŞikayetMehmet Muzaffer Turunç ÖneriMehmet Muzaffer Turunç EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Muzaffer Turunç KimdirSekreterHemşireMehmet Muzaffer Turunç Yeni BilgileriMehmet Muzaffer Turunç Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Muzaffer Turunç AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Muzaffer Turunç TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Muzaffer Turunç Doğum TarihiİrtibatMehmet Muzaffer Turunç Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Muzaffer Turunç ÖzgeçmişMehmet Muzaffer Turunç BiyografiCerrahisiMehmet Muzaffer Turunç DoktordurMehmet Muzaffer Turunç Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Muzaffer Turunç TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Muzaffer Turunç Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıklarıUzmanıMikrobiyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,681 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır