Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şinasi Şahin
ŞİNASİ ŞAHİN (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞİNASİ ŞAHİN (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞİNASİ ŞAHİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞİNASİ ŞAHİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞİNASİ ŞAHİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞİNASİ ŞAHİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞİNASİ ŞAHİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞİNASİ ŞAHİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞİNASİ ŞAHİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞİNASİ,  ŞAHİN,   DenizliŞİNASİ ŞAHİN Muayene ÜcretiŞİNASİ ŞAHİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞİNASİ ŞAHİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞİNASİ ŞAHİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞİNASİ ŞAHİN Hakkında BilgiYorumlarŞİNASİ ŞAHİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞİNASİ ŞAHİN HakkındaŞİNASİ ŞAHİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞİNASİ ŞAHİN ÖzgeçmişiŞİNASİ ŞAHİN RandevuŞİNASİ ŞAHİN MuayenehaneŞİNASİ ŞAHİN Muayene ÜcretiŞİNASİ ŞAHİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞİNASİ ŞAHİN BulGetirŞİNASİ ŞAHİN NeredeCep NoŞİNASİ ŞAHİN UzmanıŞİNASİ ŞAHİN Özel MuayeneŞİNASİ ŞAHİN NumarasıŞİNASİ ŞAHİN Nerede ÇalışıyorŞİNASİ ŞAHİN GörevliUzmanlıkAileŞİNASİ ŞAHİN ŞikayetŞİNASİ ŞAHİN ÖneriŞİNASİ ŞAHİN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞİNASİ ŞAHİN KimdirSekreterHemşireŞİNASİ ŞAHİN Yeni BilgileriŞİNASİ ŞAHİN Hakkında BilgiCerrahHekimŞİNASİ ŞAHİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞİNASİ ŞAHİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞİNASİ ŞAHİN Doğum TarihiİrtibatŞİNASİ ŞAHİN Tedavi OlanlarSağlıkŞİNASİ ŞAHİN ÖzgeçmişŞİNASİ ŞAHİN BiyografiCerrahisiŞİNASİ ŞAHİN DoktordurŞİNASİ ŞAHİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞİNASİ ŞAHİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞİNASİ ŞAHİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,588 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır