Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özlem Köseoğlu Yilmaz
ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZLEM,  KÖSEOĞLU,  YILMAZ,   DenizliÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Muayene ÜcretiÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ HakkındaÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ÖzgeçmişiÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ RandevuÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ MuayenehaneÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Muayene ÜcretiÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ BulGetirÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ NeredeCep NoÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ UzmanıÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Özel MuayeneÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ NumarasıÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Nerede ÇalışıyorÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ GörevliUzmanlıkAileÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ŞikayetÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ÖneriÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ KimdirSekreterHemşireÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Yeni BilgileriÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Doğum TarihiİrtibatÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ ÖzgeçmişÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ BiyografiCerrahisiÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ DoktordurÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM KÖSEOĞLU YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,042 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır