Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Figen Altintaş Büyükuysal
FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FİGEN,  ALTINTAŞ,  BÜYÜKUYSAL,   DenizliFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Muayene ÜcretiFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Hakkında BilgiYorumlarFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL HakkındaFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ÖzgeçmişiFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL RandevuFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL MuayenehaneFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Muayene ÜcretiFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL BulGetirFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL NeredeCep NoFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL UzmanıFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Özel MuayeneFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL NumarasıFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Nerede ÇalışıyorFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL GörevliUzmanlıkAileFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ŞikayetFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ÖneriFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL EleştiriHastalıklarıYorumlarFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL KimdirSekreterHemşireFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Yeni BilgileriFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Hakkında BilgiCerrahHekimFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Doğum TarihiİrtibatFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Tedavi OlanlarSağlıkFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL ÖzgeçmişFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL BiyografiCerrahisiFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL DoktordurFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFİGEN ALTINTAŞ BÜYÜKUYSAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,990 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır