Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bahriye Çümen
BAHRİYE ÇÜMEN (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAHRİYE ÇÜMEN (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BAHRİYE ÇÜMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BAHRİYE ÇÜMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAHRİYE ÇÜMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAHRİYE ÇÜMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAHRİYE ÇÜMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAHRİYE ÇÜMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAHRİYE ÇÜMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BAHRİYE,  ÇÜMEN,   DenizliBAHRİYE ÇÜMEN Muayene ÜcretiBAHRİYE ÇÜMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAHRİYE ÇÜMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAHRİYE ÇÜMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAHRİYE ÇÜMEN Hakkında BilgiYorumlarBAHRİYE ÇÜMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAHRİYE ÇÜMEN HakkındaBAHRİYE ÇÜMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAHRİYE ÇÜMEN ÖzgeçmişiBAHRİYE ÇÜMEN RandevuBAHRİYE ÇÜMEN MuayenehaneBAHRİYE ÇÜMEN Muayene ÜcretiBAHRİYE ÇÜMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAHRİYE ÇÜMEN BulGetirBAHRİYE ÇÜMEN NeredeCep NoBAHRİYE ÇÜMEN UzmanıBAHRİYE ÇÜMEN Özel MuayeneBAHRİYE ÇÜMEN NumarasıBAHRİYE ÇÜMEN Nerede ÇalışıyorBAHRİYE ÇÜMEN GörevliUzmanlıkAileBAHRİYE ÇÜMEN ŞikayetBAHRİYE ÇÜMEN ÖneriBAHRİYE ÇÜMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarBAHRİYE ÇÜMEN KimdirSekreterHemşireBAHRİYE ÇÜMEN Yeni BilgileriBAHRİYE ÇÜMEN Hakkında BilgiCerrahHekimBAHRİYE ÇÜMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAHRİYE ÇÜMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAHRİYE ÇÜMEN Doğum TarihiİrtibatBAHRİYE ÇÜMEN Tedavi OlanlarSağlıkBAHRİYE ÇÜMEN ÖzgeçmişBAHRİYE ÇÜMEN BiyografiCerrahisiBAHRİYE ÇÜMEN DoktordurBAHRİYE ÇÜMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAHRİYE ÇÜMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAHRİYE ÇÜMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,036 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır