Doktor Bilgileri

Dr. Güneş Özen Yakar
GÜNEŞ ÖZEN YAKAR (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜNEŞ ÖZEN YAKAR (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜNEŞ ÖZEN YAKAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜNEŞ ÖZEN YAKAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜNEŞ ÖZEN YAKAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜNEŞ ÖZEN YAKAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜNEŞ ÖZEN YAKAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜNEŞ ÖZEN YAKAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜNEŞ ÖZEN YAKAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜNEŞ,  ÖZEN,  YAKAR,   DenizliGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Muayene ÜcretiGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜNEŞ ÖZEN YAKAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Hakkında BilgiYorumlarGÜNEŞ ÖZEN YAKAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜNEŞ ÖZEN YAKAR HakkındaGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜNEŞ ÖZEN YAKAR ÖzgeçmişiGÜNEŞ ÖZEN YAKAR RandevuGÜNEŞ ÖZEN YAKAR MuayenehaneGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Muayene ÜcretiGÜNEŞ ÖZEN YAKAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜNEŞ ÖZEN YAKAR BulGetirGÜNEŞ ÖZEN YAKAR NeredeCep NoGÜNEŞ ÖZEN YAKAR UzmanıGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Özel MuayeneGÜNEŞ ÖZEN YAKAR NumarasıGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Nerede ÇalışıyorGÜNEŞ ÖZEN YAKAR GörevliUzmanlıkAileGÜNEŞ ÖZEN YAKAR ŞikayetGÜNEŞ ÖZEN YAKAR ÖneriGÜNEŞ ÖZEN YAKAR EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜNEŞ ÖZEN YAKAR KimdirSekreterHemşireGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Yeni BilgileriGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Hakkında BilgiCerrahHekimGÜNEŞ ÖZEN YAKAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜNEŞ ÖZEN YAKAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Doğum TarihiİrtibatGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Tedavi OlanlarSağlıkGÜNEŞ ÖZEN YAKAR ÖzgeçmişGÜNEŞ ÖZEN YAKAR BiyografiCerrahisiGÜNEŞ ÖZEN YAKAR DoktordurGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜNEŞ ÖZEN YAKAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜNEŞ ÖZEN YAKAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,251 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır