Doktor Bilgileri

Dr. Doğaç Uğurcan
DOĞAÇ UĞURCAN (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DOĞAÇ UĞURCAN (Denizli Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DOĞAÇ UĞURCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DOĞAÇ UĞURCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DOĞAÇ UĞURCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DOĞAÇ UĞURCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DOĞAÇ UĞURCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DOĞAÇ UĞURCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DOĞAÇ UĞURCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DOĞAÇ,  UĞURCAN,   DenizliDOĞAÇ UĞURCAN Muayene ÜcretiDOĞAÇ UĞURCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDOĞAÇ UĞURCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDOĞAÇ UĞURCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDOĞAÇ UĞURCAN Hakkında BilgiYorumlarDOĞAÇ UĞURCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDOĞAÇ UĞURCAN HakkındaDOĞAÇ UĞURCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDOĞAÇ UĞURCAN ÖzgeçmişiDOĞAÇ UĞURCAN RandevuDOĞAÇ UĞURCAN MuayenehaneDOĞAÇ UĞURCAN Muayene ÜcretiDOĞAÇ UĞURCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDOĞAÇ UĞURCAN BulGetirDOĞAÇ UĞURCAN NeredeCep NoDOĞAÇ UĞURCAN UzmanıDOĞAÇ UĞURCAN Özel MuayeneDOĞAÇ UĞURCAN NumarasıDOĞAÇ UĞURCAN Nerede ÇalışıyorDOĞAÇ UĞURCAN GörevliUzmanlıkAileDOĞAÇ UĞURCAN ŞikayetDOĞAÇ UĞURCAN ÖneriDOĞAÇ UĞURCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarDOĞAÇ UĞURCAN KimdirSekreterHemşireDOĞAÇ UĞURCAN Yeni BilgileriDOĞAÇ UĞURCAN Hakkında BilgiCerrahHekimDOĞAÇ UĞURCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDOĞAÇ UĞURCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDOĞAÇ UĞURCAN Doğum TarihiİrtibatDOĞAÇ UĞURCAN Tedavi OlanlarSağlıkDOĞAÇ UĞURCAN ÖzgeçmişDOĞAÇ UĞURCAN BiyografiCerrahisiDOĞAÇ UĞURCAN DoktordurDOĞAÇ UĞURCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDOĞAÇ UĞURCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDOĞAÇ UĞURCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,684 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır