Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nevzat Bilal
NEVZAT BİLAL (Denizli Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NEVZAT BİLAL (Denizli Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NEVZAT BİLAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NEVZAT BİLAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NEVZAT BİLAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NEVZAT BİLAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NEVZAT BİLAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NEVZAT BİLAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NEVZAT BİLAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NEVZAT,  BİLAL,   DenizliNEVZAT BİLAL Muayene ÜcretiNEVZAT BİLAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNEVZAT BİLAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNEVZAT BİLAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNEVZAT BİLAL Hakkında BilgiYorumlarNEVZAT BİLAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNEVZAT BİLAL HakkındaNEVZAT BİLAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNEVZAT BİLAL ÖzgeçmişiNEVZAT BİLAL RandevuNEVZAT BİLAL MuayenehaneNEVZAT BİLAL Muayene ÜcretiNEVZAT BİLAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNEVZAT BİLAL BulGetirNEVZAT BİLAL NeredeCep NoNEVZAT BİLAL UzmanıNEVZAT BİLAL Özel MuayeneNEVZAT BİLAL NumarasıNEVZAT BİLAL Nerede ÇalışıyorNEVZAT BİLAL GörevliUzmanlıkAileNEVZAT BİLAL ŞikayetNEVZAT BİLAL ÖneriNEVZAT BİLAL EleştiriHastalıklarıYorumlarNEVZAT BİLAL KimdirSekreterHemşireNEVZAT BİLAL Yeni BilgileriNEVZAT BİLAL Hakkında BilgiCerrahHekimNEVZAT BİLAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNEVZAT BİLAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNEVZAT BİLAL Doğum TarihiİrtibatNEVZAT BİLAL Tedavi OlanlarSağlıkNEVZAT BİLAL ÖzgeçmişNEVZAT BİLAL BiyografiCerrahisiNEVZAT BİLAL DoktordurNEVZAT BİLAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNEVZAT BİLAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNEVZAT BİLAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEndokrinolojiveMetabolizmaHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 69,913 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır