Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Emrah Yerlikaya
EMRAH YERLİKAYA (Denizli Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMRAH YERLİKAYA (Denizli Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EMRAH YERLİKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EMRAH YERLİKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMRAH YERLİKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMRAH YERLİKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMRAH YERLİKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMRAH YERLİKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMRAH YERLİKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EMRAH,  YERLİKAYA,   DenizliEMRAH YERLİKAYA Muayene ÜcretiEMRAH YERLİKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMRAH YERLİKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMRAH YERLİKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMRAH YERLİKAYA Hakkında BilgiYorumlarEMRAH YERLİKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMRAH YERLİKAYA HakkındaEMRAH YERLİKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMRAH YERLİKAYA ÖzgeçmişiEMRAH YERLİKAYA RandevuEMRAH YERLİKAYA MuayenehaneEMRAH YERLİKAYA Muayene ÜcretiEMRAH YERLİKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMRAH YERLİKAYA BulGetirEMRAH YERLİKAYA NeredeCep NoEMRAH YERLİKAYA UzmanıEMRAH YERLİKAYA Özel MuayeneEMRAH YERLİKAYA NumarasıEMRAH YERLİKAYA Nerede ÇalışıyorEMRAH YERLİKAYA GörevliUzmanlıkAileEMRAH YERLİKAYA ŞikayetEMRAH YERLİKAYA ÖneriEMRAH YERLİKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarEMRAH YERLİKAYA KimdirSekreterHemşireEMRAH YERLİKAYA Yeni BilgileriEMRAH YERLİKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimEMRAH YERLİKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMRAH YERLİKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMRAH YERLİKAYA Doğum TarihiİrtibatEMRAH YERLİKAYA Tedavi OlanlarSağlıkEMRAH YERLİKAYA ÖzgeçmişEMRAH YERLİKAYA BiyografiCerrahisiEMRAH YERLİKAYA DoktordurEMRAH YERLİKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMRAH YERLİKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMRAH YERLİKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEndokrinolojiveMetabolizmaHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 78,606 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır