Doktor Bilgileri

Dr. Murat Serkant Ünal
MURAT SERKANT ÜNAL (Denizli Embriyoloji ve Histoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT SERKANT ÜNAL (Denizli Embriyoloji ve Histoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MURAT SERKANT ÜNAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MURAT SERKANT ÜNAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT SERKANT ÜNAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT SERKANT ÜNAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT SERKANT ÜNAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT SERKANT ÜNAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT SERKANT ÜNAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MURAT,  SERKANT,  ÜNAL,   DenizliMURAT SERKANT ÜNAL Muayene ÜcretiMURAT SERKANT ÜNAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT SERKANT ÜNAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT SERKANT ÜNAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT SERKANT ÜNAL Hakkında BilgiYorumlarMURAT SERKANT ÜNAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT SERKANT ÜNAL HakkındaMURAT SERKANT ÜNAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT SERKANT ÜNAL ÖzgeçmişiMURAT SERKANT ÜNAL RandevuMURAT SERKANT ÜNAL MuayenehaneMURAT SERKANT ÜNAL Muayene ÜcretiMURAT SERKANT ÜNAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT SERKANT ÜNAL BulGetirMURAT SERKANT ÜNAL NeredeCep NoMURAT SERKANT ÜNAL UzmanıMURAT SERKANT ÜNAL Özel MuayeneMURAT SERKANT ÜNAL NumarasıMURAT SERKANT ÜNAL Nerede ÇalışıyorMURAT SERKANT ÜNAL GörevliUzmanlıkAileMURAT SERKANT ÜNAL ŞikayetMURAT SERKANT ÜNAL ÖneriMURAT SERKANT ÜNAL EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT SERKANT ÜNAL KimdirSekreterHemşireMURAT SERKANT ÜNAL Yeni BilgileriMURAT SERKANT ÜNAL Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT SERKANT ÜNAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT SERKANT ÜNAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT SERKANT ÜNAL Doğum TarihiİrtibatMURAT SERKANT ÜNAL Tedavi OlanlarSağlıkMURAT SERKANT ÜNAL ÖzgeçmişMURAT SERKANT ÜNAL BiyografiCerrahisiMURAT SERKANT ÜNAL DoktordurMURAT SERKANT ÜNAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT SERKANT ÜNAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT SERKANT ÜNAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEmbriyolojiveHistoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,996 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır