Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ahmet Fahir Demirkan
AHMET FAHİR DEMİRKAN (Denizli El Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET FAHİR DEMİRKAN (Denizli El Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. AHMET FAHİR DEMİRKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. AHMET FAHİR DEMİRKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET FAHİR DEMİRKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET FAHİR DEMİRKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET FAHİR DEMİRKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET FAHİR DEMİRKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET FAHİR DEMİRKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.AHMET,  FAHİR,  DEMİRKAN,   DenizliAHMET FAHİR DEMİRKAN Muayene ÜcretiAHMET FAHİR DEMİRKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET FAHİR DEMİRKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET FAHİR DEMİRKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET FAHİR DEMİRKAN Hakkında BilgiYorumlarAHMET FAHİR DEMİRKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET FAHİR DEMİRKAN HakkındaAHMET FAHİR DEMİRKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET FAHİR DEMİRKAN ÖzgeçmişiAHMET FAHİR DEMİRKAN RandevuAHMET FAHİR DEMİRKAN MuayenehaneAHMET FAHİR DEMİRKAN Muayene ÜcretiAHMET FAHİR DEMİRKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET FAHİR DEMİRKAN BulGetirAHMET FAHİR DEMİRKAN NeredeCep NoAHMET FAHİR DEMİRKAN UzmanıAHMET FAHİR DEMİRKAN Özel MuayeneAHMET FAHİR DEMİRKAN NumarasıAHMET FAHİR DEMİRKAN Nerede ÇalışıyorAHMET FAHİR DEMİRKAN GörevliUzmanlıkAileAHMET FAHİR DEMİRKAN ŞikayetAHMET FAHİR DEMİRKAN ÖneriAHMET FAHİR DEMİRKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET FAHİR DEMİRKAN KimdirSekreterHemşireAHMET FAHİR DEMİRKAN Yeni BilgileriAHMET FAHİR DEMİRKAN Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET FAHİR DEMİRKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET FAHİR DEMİRKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET FAHİR DEMİRKAN Doğum TarihiİrtibatAHMET FAHİR DEMİRKAN Tedavi OlanlarSağlıkAHMET FAHİR DEMİRKAN ÖzgeçmişAHMET FAHİR DEMİRKAN BiyografiCerrahisiAHMET FAHİR DEMİRKAN DoktordurAHMET FAHİR DEMİRKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET FAHİR DEMİRKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET FAHİR DEMİRKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirElCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 73,915 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır