Doktor Bilgileri

Dt. Tuba Erdoğan
Tuba Erdoğan (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Tuba Erdoğan (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Tuba Erdoğan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Tuba Erdoğan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Tuba Erdoğan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Tuba Erdoğan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Tuba Erdoğan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Tuba Erdoğan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Tuba Erdoğan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Tuba,  Erdoğan,   DenizliTuba Erdoğan Muayene ÜcretiTuba Erdoğan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTuba Erdoğan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTuba Erdoğan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTuba Erdoğan Hakkında BilgiYorumlarTuba Erdoğan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTuba Erdoğan HakkındaTuba Erdoğan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTuba Erdoğan ÖzgeçmişiTuba Erdoğan RandevuTuba Erdoğan MuayenehaneTuba Erdoğan Muayene ÜcretiTuba Erdoğan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTuba Erdoğan BulGetirTuba Erdoğan NeredeCep NoTuba Erdoğan UzmanıTuba Erdoğan Özel MuayeneTuba Erdoğan NumarasıTuba Erdoğan Nerede ÇalışıyorTuba Erdoğan GörevliUzmanlıkAileTuba Erdoğan ŞikayetTuba Erdoğan ÖneriTuba Erdoğan EleştiriHastalıklarıYorumlarTuba Erdoğan KimdirSekreterHemşireTuba Erdoğan Yeni BilgileriTuba Erdoğan Hakkında BilgiCerrahHekimTuba Erdoğan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTuba Erdoğan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTuba Erdoğan Doğum TarihiİrtibatTuba Erdoğan Tedavi OlanlarSağlıkTuba Erdoğan ÖzgeçmişTuba Erdoğan BiyografiCerrahisiTuba Erdoğan DoktordurTuba Erdoğan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTuba Erdoğan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTuba Erdoğan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,098 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır