Doktor Bilgileri

Dt. Şenol Egemen
Şenol EGEMEN (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Şenol EGEMEN (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Şenol EGEMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Şenol EGEMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Şenol EGEMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Şenol EGEMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Şenol EGEMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Şenol EGEMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Şenol EGEMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Şenol,  EGEMEN,   DenizliŞenol EGEMEN Muayene ÜcretiŞenol EGEMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞenol EGEMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞenol EGEMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞenol EGEMEN Hakkında BilgiYorumlarŞenol EGEMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞenol EGEMEN HakkındaŞenol EGEMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞenol EGEMEN ÖzgeçmişiŞenol EGEMEN RandevuŞenol EGEMEN MuayenehaneŞenol EGEMEN Muayene ÜcretiŞenol EGEMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞenol EGEMEN BulGetirŞenol EGEMEN NeredeCep NoŞenol EGEMEN UzmanıŞenol EGEMEN Özel MuayeneŞenol EGEMEN NumarasıŞenol EGEMEN Nerede ÇalışıyorŞenol EGEMEN GörevliUzmanlıkAileŞenol EGEMEN ŞikayetŞenol EGEMEN ÖneriŞenol EGEMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞenol EGEMEN KimdirSekreterHemşireŞenol EGEMEN Yeni BilgileriŞenol EGEMEN Hakkında BilgiCerrahHekimŞenol EGEMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞenol EGEMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞenol EGEMEN Doğum TarihiİrtibatŞenol EGEMEN Tedavi OlanlarSağlıkŞenol EGEMEN ÖzgeçmişŞenol EGEMEN BiyografiCerrahisiŞenol EGEMEN DoktordurŞenol EGEMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞenol EGEMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞenol EGEMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,534 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır